• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

V prípade, že ste sa u nás cítili dobre alebo sa chcete podeliť so skúsenosťami a zážitkami z pobytu v našom krásnom ždiarskom kraji Belianských Tatier, môžete zanechať odkaz v knihe návštev. 

sobota, august 20, 2016
Andrej Staškovan a1staskovan@gmail.com
Užili sme si veľmi peknú dovolenku. Bývanie príjemné, čisté s nádherným výhľadom na hory. Domáci sú milí, ochotní, vedia poradiť kam sa vybrať. K relaxu po túre nám dobre poslúžil bazén, ktorý je prekvapivo dosť veľký. No a z kuchyne servírovali naozaj samé chutné jedlá. Ešte raz ďakujem majiteľom aj celému personálu. Penzión všetkým vrelo odporúčam.
utorok, máj 12, 2015
Miroslava miroslava.ozorakova@gmail.com
Prežili sme príjemný víkend v krásnom prostredí s nádherným výhladom na Belianske Tatry. Strava bola vynikajúca, najmä raňajky boli perfektné. Izba bola útulná a dostatočné veľká. S pobytom sme boli spokojní...ďakujeme.
pondelok, december 29, 2014
Mária mischa.m@centrum.sk
Ďakujeme za krásne prežitie Vianočných sviatkov,boli sme veľmi spokojný,výborná domáca kuchyňa,ochotný personál a majitelia penziónu veľmi slušný a poctivý ľudia.Prajeme Vám veľa spokojných hostí.
piatok, september 26, 2014
Olga pšurná Víšová penzionbarborka@volny.cz
Moc děkujeme majitelům Penzionu Perla za nádherný pobyt a profesionální přístup.Vždy budeme doporučovat !!! Přejeme jen a jen zdraví a plno spokojených hostů, jako jsme byli my.
pondelok, august 11, 2014
Benešovi luckabene2@seznam.cz
Byli jsme spokojeni s ubytováním v příjemném prostředí s využitím bazénu. Strava byla výborná, všem nám hrozně chutnalo. Byla to příjemně prožitá dovolená a tímto děkujeme paní domácí a celému personálu. :)
utorok, august 5, 2014
Lubos Branisa Luptob@gmail.com
V penzione sme stravili 5 dni a boli sme nadmieru spokojni, Ubytovanie, majitelia a domaca strava boli vynikajuce. Uz sa tesime na dalsiu navstevu. Prajeme vela zdaru.
pondelok, august 4, 2014
Ildikó zelinková ildikozelinkova@gmail.com
Ďakujeme za príjemnú a krásnu dovolenku, ktorú sme mohli u Vás zažiť. Aj napriek trošku daždivému počasiu sme sa veľmi príjemne cítili. Chceme chváliť aj jedlo, ktoré bolo skvelé, aj v bezlepkovom vyhotovení varili ste chutne. Ešte raz Vám ďakujeme, a do Ždiaru sa ešte určite vrátime. Krásna príroda a príjemný ľudia nás očarili.
pondelok, júl 21, 2014
Igor Vales vales.igor@seznam.cz
Prijemne a klidne ubytovani v nadhernem prostredi Belianskych Tater. Utulny a cisty pokoj, vsude cisto. Vyborna kuchyne, ochota personalu na jednicku. A hlavne klid. Prozili jsme tu se zenou krasne 4 dny. Dekujeme, radi budeme doporucovat dal, at se Vam dari. Valesovi Velke Karlovice
nedeľa, júl 20, 2014
Ludmila Šrůtková ludmilasrutkova@seznam.cz
Děkujeme za krásnou dovolenou, moc jsme si to u Vás užili. Jídlo bylo výborné, personál milý a okolní příroda kouzelná. Rádi se sem vrátíme. Ať se Vám daří!!!
štvrtok, júl 10, 2014
Cyril Vilček katarina.vilcekova@gmail.com
Ďakujem za úžasný pobyt u Vás! Bolo to krásnych 5 dní. Som veľmi spokojný s personálom, pani vedúca bola tiež super, jedlo úžasné! Nádhera, úžasne som si oddýchol. Jediné negatívum je to, že som sa už musel vrátiť domov :) Dúfam, že sa mi podarí ešte raz navštíviť Vaše zariadenie. Nech sa Vám darí!!!
<<< 1 2 3 4 5